Firma AlkaDrop

Wyjątkowe urządzania dla wyjątkowych ludzi

Filtrowanie wody, które działa

Co powiesz na idealnie czystą wodę z własnego kranu i możliwość oszczędności zamiast dźwigania butelek z wodą i produkowania ton plastiku?

Urządzenia, które działają + Ekologicznie + Oszczędnie + Wsparcie i doradztwo

Zapewnimy czystą wodę do picia w Twoim domu: od idealnej filtracji, przez komfortowe i ekologiczne produkty, po najwyższy poziom obsługi. Do tego gwarantujemy produkty najwyżej jakości + rozwiązanie dla Twojego domu, które po prostu Ci się opłaci. 

Przekonasz się, że nie potrzebujesz kupować wody butelkowanej, aby cieszyć się wodą mineralną we własnym domu i poza nim.
Zerknij na informacje o nas, poznaj opinie Klientów, zobacz produkty, kliknij i sprawdź co dla Ciebie mamy!

Firma rodzinna

Jesteśmy rodziną, która, tak jak Ty, zmagała się z dużymi wydatkami na wodę butelkowaną i faktem, że “produkuje” przez to, aż tyle plastiku. Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz ekologicznie, zdrowo i bez dźwigania ciężkich zgrzewek cieszyć się czystą wodą z własnego kranu.

Producent urządzeń do filtracji wody

Jesteśmy producentem naszych urządzeń. Nasza fabryka posiada certyfikat ISO. Wierzymy, w to, co robimy i dlatego nasze urządzenia cechuje prostota, funkcjonalność i jakość. Nie stoi za nami wielka korporacja, tylko pasjonaci, którzy chcą pokazać, że picie czystej wody może obejść się bez plastiku.

Troska o klienta i ekologię

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie. Dla nas nie jesteś kolejnym anonimem, ale konkretną osobą, której chętnie pomożemy, rozwiejemy wątpliwości, zaproponujemy indywidualne rozwiązania, pomożemy z instalacją urządzenia. Uświadamiamy również naszych klientów w kwestii ekologii i możliwości dbania o środowisko.

Filtry do wody dobrej jakości

Oferujemy jedynie sprawdzone urządzenia i rozwiązania, które nie wymagają prądu ani ingerencji w rury. Priorytetem było dla nas proste podłączenie, aby każdy, dosłownie każdy, mógł urządzenie podłączyć u siebie w domu czy mieszkaniu bez żadnych przeszkód i cieszyć się idealnie czystą wodą mineralno-alkaliczną z własnego kranu.

Badania naukowe woda alkaliczna

W swoim zespole mamy doktora, który, jak na prawdziwego naukowca przystało, opiera się wyłącznie na faktach i badaniach naukowych publikowanych w światowej klasy czasopismach. Często wyszukujemy dla Was nowych publikacji, które potwierdzają skuteczność wody alkalicznej. Nie opieramy swoich postów na fake-newsach, ani prywatnych opiniach sławnych (lub mniej sławnych) osób.

Badania laboratoryjne wody

Wiem, co sprzedajemy – przebadaliśmy to! Woda, którą uzyskuje się z naszego dystrybutora, została przebadana w dwóch niezależnych laboratoriach. Przebadaliśmy wodą z kranu warszawskiego mieszkania w bloku oraz wodą alkaliczno-mineralną, które powstaje dzięki naszym filtrom. Wyniki są bardziej niż zadowalające.

Firma AlkaDrop - opinie

Rzuć okiem na słowa naszych klientów

Opinia Marta Dudzińska

Używamy dystrybutor nadblatowy od kilku miesięcy.

Zminimalizował ilość plastiku jaki przynosiliśmy do domu. To niesamowite ile rodzina czteroosobowa generuje śmieci tego typu!

Niewątpliwym plusem -oprócz mineralizacji- jest alkalizowanie wody, dzięki czemu potęgujemy efekt nawadniania!

Małe -wielkie urządzenie!
Woda z kranu jak z najlepszego uzdrowiska!

To jak? Spotkamy się przy szklaneczce wody, która nie tylko nawadnia, ale i raczy swoimi właściwościami?

Emi Skowronek – bloger, koneserka pięknych wnętrz

Opinia Marta Dudzińska

Jako sportowiec - zawodniczka bikini, trener personalny oraz miłośniczka zdrowego stylu życia nawodnienie zawsze było dla mnie bardzo ważne. Przez lata próbowałam ogromnej ilości wód, ale żadna nie skradła mojego serca, aż do momentu kiedy wypróbowałam wody AlkaDrop. Nablatowy dystrybutor wody alkalicznej AlkaDrop to zupełny inny wymiar filtrowania. Idealnie czysta, zmineralizowana woda płynąca bezpośrednio z kranu to dla mnie doskonałe rozwiązanie. Ponadto podczas treningu czy podróży korzystam z podręcznej butelki z filtrem. Ogromną zaletą jest wygodna, opływowa butelka wykonana z tritanu, który nie tłucze się, nie pęka i jest dużo lżejsza od szkła, jak i brak „dziubka”, w którym zwykle zbiera się brud oraz bakterie. Butelka nie posiada szkodliwego BPA - bisfenolu A. Wodę AlkaDrop mam zawsze ze sobą. Polecam każdemu! 🙂

Marta Dudzińska – trenerka personalna, Mistrzyni Bikini Fitness

Opinia Diana Dudziak

„Jestem sportowcem- staram się pić odpowiednią ilość wody. Oczywiście wody dobrej jakości. Dotychczas kupowałam wodę alkalizowaną w szklanych butelkach, ale było to bardzo kłopotliwe- szukałam rozwiązania… i znalazłam IDEALNE.
Woda filtrowana i alkalizowana z kranu. Zawsze pod ręką. Bez zbędnego szkła i plastiku. Zdrowa i smaczna- brawo AlkaDrop!”

dr Diana Dudziak – trenerka personalna, ekspert w dziedzinie żywienia dzieci i kobiet w ciąży

Opinia Albert Czapla

„Super zgrabna, elegancka buteleczka do filtrowania wody. Wszędzie, gdzie tylko jestem, mogę ją zabrać, mieć przygotowaną czystą wodę do picia i cieszyć się zdrowiem. Ponieważ butelka nie zawiera substancji szkodliwych zdrowiu (bisfenolu).
Jeśli chcecie mieć zawsze czystą wodę przy sobie, gorąco polecam!”

Albert Czapla – trener personalny

Opinia Positive Marcin

„Butelka AlkaDrop po pierwsze jest praktyczna i można zabrać ją wszędzie ze sobą, po drugie daję mi i mojej rodzince dobrej jakości wodę… Na koniec warto dodać też, iż dzięki temu zaoszczędzamy pieniądze z kupowania wody butelkowanej przy okazji przyczyniając się do ochrony środowiska 🙂”

Positive Marcin – komik, bloger

Opinia Ewa Skonieczna

Ewa Skonieczna - urzędnik

"Od miesiąca korzystam z butelki AlkaDrop. Jest to wygodne i ekologiczne rozwiązanie - nie muszę już pamiętać o kupowaniu wody np. do pracy lub na próbę. Co więcej - dzięki butelce piję znacznie więcej bo wodę mam zawsze przy sobie! Najlepsze jest to, że wiem, że woda ta jest smaczna i zdrowa - moja cera już za to dziękuje - stała się gładsza i jędrniejsza 🙂 zdecydowanie polecam!"

Opinia Roksana Sikora

Butelka się naprawdę sprawdza. Nie dość, że wygoda, bo nalewa się z kranu wodę, która po chwili jest już przefiltrowana, to jest na dodatek smaczna, a co najważniejsze - można ją zabrać ze sobą. Filtry są bardzo tanie, a mąż nie ma już męczącej zgagi. Polecam z całego serca!

Roksana - klientka

Jako sportowiec – zawodniczka bikini, trener personalny oraz miłośniczka zdrowego stylu życia nawodnienie zawsze było dla mnie bardzo ważne. Przez lata próbowałam ogromnej ilości wód, ale żadna nie skradła mojego serca, aż do momentu kiedy wypróbowałam wody AlkaDrop. Nablatowy dystrybutor wody alkalicznej AlkaDrop to zupełny inny wymiar filtrowania. Idealnie czysta, zmineralizowana woda płynąca bezpośrednio z kranu to dla mnie doskonałe rozwiązanie. Ponadto podczas treningu czy podróży korzystam z podręcznej butelki z filtrem. Ogromną zaletą jest wygodna, opływowa butelka wykonana z tritanu, który nie tłucze się, nie pęka i jest dużo lżejsza od szkła, jak i brak „dziubka”, w którym zwykle zbiera się brud oraz bakterie. Butelka nie posiada szkodliwego BPA – bisfenolu A. Wodę AlkaDrop mam zawsze ze sobą. Polecam każdemu! 🙂

Marta Dudzińska – trenerka personalna, Mistrzyni Bikini Fitness

Szybki kontakt

Masz pytania? Napisz wiadomość. Chętnie pomożemy!

Prosimy podać swoje imię i nazwisko
Prosimy podać swój adres e-mail
Prosimy wybrać jedną z powyższych opcji
Krótko opisz powód swojego kontaktu z nami