Troska o klienta i ekologię

Szklanka z wodą a w niej Ziemia

Dbamy o ekologię i o Ciebie

Bo jesteście dla nas najważniejsi!

 • Jak dbamy o klienta?

  Zapewniamy doradztwo w kwestii podłączenia i obsługi naszych urządzeń. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Odpowiadamy na każde pytanie i wszelkie wątpliwości. W razie problemów – nie zbywamy Cię, a robimy wszystko, abyś był zadowolony.  Oferujemy montaż naszego dystrybutora na terenie Warszawy oraz Torunia, Bydgoszczy i okolic.

 • Jak dbać o ekologię?

  Nie produkujemy zbędnego plastiku. Nie oferujemy kolejnych wód pitnych w butelkach plastikowych, tylko ekologiczne rozwiązania – wielorazową butelkę wykonaną z tritanu (zalety szkła, ale się nie tłucze), z filtrem aż na 61 dni oraz nablatowy dystrybutor wody mineralno-alkalicznej z 4 filtrami, który można podłączyć bezpośrednio pod wylewkę kranu. Bez prądu i prosty w obsłudze. Potrzebujesz jedynie wody z kranu. Filtry wystarczają na 365 dni (dwie sztuki) oraz na 183 dni (dwie sztuki).

 • Jakie korzyści zapewniamy?

  Pomagamy wyeliminować z Twojego domu zbędny plastik. Ograniczamy twoje wydatki na wodę butelkowaną.  Dbamy, abyś nie musiał/musiała dźwigać ciężkich zgrzewek z wodą.  Pilnujemy, abyś nie pił trujących związków, które są zawarte w butelkach plastikowych, a które przedostają się do wody, którą z nich pijesz.

 • Co nas wyróżnia?

  Łączymy pasję do picia wody z ekologicznymi rozwiązaniami.  Proponujemy urządzenia, które faktycznie działają, są  bezpieczne, przetestowane, opracowane w najwyższej dbałości o jakość. Naszą wizytówką są opinie Klientów, rzetelne rekomendacje oraz setki sprzedanych produktów.

Niezawodne produkty
2
Kolory butelek
3
Mega dokładne filtry
4
idealnie czystej wody
365
Klientów w 2021r.
0

Sprawdź nasze rozwiązania dla idelanie czystej wody z Twojego kranu

Zadbaj o siebie i planetę

Weź swoją domową produkcję plastiku pod lupę

Butelka plastikowa znaleziona w wodzie

To jest straszne!

Wiesz ile procent plastiku, który istnieje na świecie, wykorzystuje się tylko raz? Tylko 95%! Szok!

Gazy cieplarniane

Produkcja plastiku pierwotnego zużywa 52 proc. więcej gazów cieplarnianych w porównaniu z plastikiem odzyskanym z odpadów oceanicznych.

Ale ile???

Na świecie, rocznie, produkowanych jest aż 300 milionów ton plastiku.

Wymieranie zwierząt i roślin

Plastik, który się rozkłada, wytwarza bardzo szkodliwe gazy cieplarniane, metan i etylen. Mają one wpływ na klimat - powietrze się ogrzewa a temperatura rośnie. Dlatego właśnie wiele gatunków roślin i zwierząt wymiera. Zaburza się łańcuch pokarmowy i bioróżnorodność.

Filtry do wody, które działają

Jak dbać o ekologię? Razem z AlkaDrop!

jonizator wody

Dystrybutor wody alkaliczno-mineralnej

Idealny do domu, do postawienia na blacie kuchennym, proste podłączenie, 4 filtry dla idealnego oczyszczenia wody z wszelkich zanieczyszczeń, wirusów i bakterii.

Zielona butelka jonizująca AlkaDrop

Butelka z tritanu do filtrowania wody

Zabierz ze sobą wszędzie - do samolotu, samochodu, na rower lub spacer. Filtr aż na 61 dni. Produkcja wody alkalicznej. Nie tłucze się, a ma wszelkie zalety szkła.