Firma rodzinna

Dbamy o Ciebie jak o członka rodziny!

Zmieniamy wodę kranową w wodę alkaliczno-mineralną. Produkujemy urządzania, które skutecznie filtrują wodę, oczyszczają ją, poprawiają jej smak i barwę – bez trującego plastiku, bez prądu, bez problematycznego podłączenia.

Firma rodzinna do zadań specjalnych –  produkujemy urządzania, które działają i z których klienci są bardzo zadowoleni.

Chętnie wyprodukujemy idealnie czystą wodę również dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zerknij niżej z czystej ciekawości!

Hej, hej! Zobacz tutaj!

Staramy się zwracać uwagę na fakt zanieczyszczenia Ziemi i ograniczania używania plastiku.

Produkty, które działają

Nasze produkty poprawiają smak i barwę wody, wzbogacają o składniki mineralne i podwyższają Ph wody.

Proste podłączenie

Nie musisz nic przerabiać w swojej kuchni. Opracowane przez nas podłączenie jest niezwykle proste.

Atrakcyjna cena

Urządzenia naszej marki są bez zbędnych bajerów, z których zazwyczaj nie korzystasz, a dzięki temu cena jest niezwykle aktracyjna.

rodzina pijąca wodę z urządzenia AlkaDrop

Filtry do wody - producent

Idealnie czysta woda od rodzinnej firmy

Tworzymy urządzenia z korzyściami dla Klientów

Jesteśmy producentem urządzeń do filtracji wody kranowej. Naszą wizytówką jest dbałość o ekologię oraz korzyści zadowolonych Klientów. Nasze urządzenia tworzymy z pasją oraz ze specjalistyczną wiedzą na temat wody i jej filtrowania, aby stała się idealnie czysta, zmineralizowana i pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń.

Więcej niż filtrowanie wody

Sprawdź możliwości naszych urządzeń

Zaprojektowaliśmy aż 4 filtry

Zastosowaliśmy precyzyjny filtr bawełniany, złożony filtr alkaliczno-mineralny, filtr węglowy zapobiegający osadzaniu się kamienia oraz filtr ultrafiltracji.

Zmieniamy wodę kranową w wodę mineralno-alkaliczną

Dzięki specjalnie skomponowanym filtrom kranówka zyskuje składniki mineralne wody mineralnej oraz większe PH i niskie ORP wody alkalicznej.

Opracowaliśmy unikalne podłączenie - do wylewki kranu

Tylko jedna, wąska rurka wystarczy, by nasz dystrybutor był w pełni skuteczny. Bez prądu, bez ingerencji w rury. Szybko i wydajnie.

Sprawdź ofertę lub zerknij niżej na nasze produkty i opinie

Nasze produkty, które filtrują wodę z Twojego kranu

Stawiamy na prostotę, wydajność, maksymalną użyteczność, przystępną cenę i maksymalną, idealną czystość filtracji wody.

Zwracamy uwagę na detale – wykonanie z trwałych materiałów, długi czas działania filtra, minimalizację możliwości osadzania się brudu. 

AlkaDrop - opinie

Rzuć okiem na słowa naszych klientów

Opinia Marta Dudzińska

Używamy dystrybutor nadblatowy od kilku miesięcy.

Zminimalizował ilość plastiku jaki przynosiliśmy do domu. To niesamowite ile rodzina czteroosobowa generuje śmieci tego typu!

Niewątpliwym plusem -oprócz mineralizacji- jest alkalizowanie wody, dzięki czemu potęgujemy efekt nawadniania!

Małe -wielkie urządzenie!
Woda z kranu jak z najlepszego uzdrowiska!

To jak? Spotkamy się przy szklaneczce wody, która nie tylko nawadnia, ale i raczy swoimi właściwościami?

Emi Skowronek – bloger, koneserka pięknych wnętrz

Opinia Marta Dudzińska

Jako sportowiec - zawodniczka bikini, trener personalny oraz miłośniczka zdrowego stylu życia nawodnienie zawsze było dla mnie bardzo ważne. Przez lata próbowałam ogromnej ilości wód, ale żadna nie skradła mojego serca, aż do momentu kiedy wypróbowałam wody AlkaDrop. Nablatowy dystrybutor wody alkalicznej AlkaDrop to zupełny inny wymiar filtrowania. Idealnie czysta, zmineralizowana woda płynąca bezpośrednio z kranu to dla mnie doskonałe rozwiązanie. Ponadto podczas treningu czy podróży korzystam z podręcznej butelki z filtrem. Ogromną zaletą jest wygodna, opływowa butelka wykonana z tritanu, który nie tłucze się, nie pęka i jest dużo lżejsza od szkła, jak i brak „dziubka”, w którym zwykle zbiera się brud oraz bakterie. Butelka nie posiada szkodliwego BPA - bisfenolu A. Wodę AlkaDrop mam zawsze ze sobą. Polecam każdemu! 🙂

Marta Dudzińska – trenerka personalna, Mistrzyni Bikini Fitness

Opinia Diana Dudziak

„Jestem sportowcem- staram się pić odpowiednią ilość wody. Oczywiście wody dobrej jakości. Dotychczas kupowałam wodę alkalizowaną w szklanych butelkach, ale było to bardzo kłopotliwe- szukałam rozwiązania… i znalazłam IDEALNE.
Woda filtrowana i alkalizowana z kranu. Zawsze pod ręką. Bez zbędnego szkła i plastiku. Zdrowa i smaczna- brawo AlkaDrop!”

dr Diana Dudziak – trenerka personalna, ekspert w dziedzinie żywienia dzieci i kobiet w ciąży

Opinia Albert Czapla

„Super zgrabna, elegancka buteleczka do filtrowania wody. Wszędzie, gdzie tylko jestem, mogę ją zabrać, mieć przygotowaną czystą wodę do picia i cieszyć się zdrowiem. Ponieważ butelka nie zawiera substancji szkodliwych zdrowiu (bisfenolu).
Jeśli chcecie mieć zawsze czystą wodę przy sobie, gorąco polecam!”

Albert Czapla – trener personalny

Opinia Positive Marcin

„Butelka AlkaDrop po pierwsze jest praktyczna i można zabrać ją wszędzie ze sobą, po drugie daję mi i mojej rodzince dobrej jakości wodę… Na koniec warto dodać też, iż dzięki temu zaoszczędzamy pieniądze z kupowania wody butelkowanej przy okazji przyczyniając się do ochrony środowiska 🙂”

Positive Marcin – komik, bloger

Opinia Ewa Skonieczna

Ewa Skonieczna - urzędnik

"Od miesiąca korzystam z butelki AlkaDrop. Jest to wygodne i ekologiczne rozwiązanie - nie muszę już pamiętać o kupowaniu wody np. do pracy lub na próbę. Co więcej - dzięki butelce piję znacznie więcej bo wodę mam zawsze przy sobie! Najlepsze jest to, że wiem, że woda ta jest smaczna i zdrowa - moja cera już za to dziękuje - stała się gładsza i jędrniejsza 🙂 zdecydowanie polecam!"

Opinia Roksana Sikora

Butelka się naprawdę sprawdza. Nie dość, że wygoda, bo nalewa się z kranu wodę, która po chwili jest już przefiltrowana, to jest na dodatek smaczna, a co najważniejsze - można ją zabrać ze sobą. Filtry są bardzo tanie, a mąż nie ma już męczącej zgagi. Polecam z całego serca!

Roksana - klientka

„Butelka AlkaDrop po pierwsze jest praktyczna i można zabrać ją wszędzie ze sobą, po drugie daję mi i mojej rodzince dobrej jakości wodę… Na koniec warto dodać też, iż dzięki temu zaoszczędzamy pieniądze z kupowania wody butelkowanej przy okazji przyczyniając się do ochrony środowiska 🙂”
Positive Marcin – komik, bloger