You are currently viewing Czterej pancerni i słońce

Czterej pancerni i słońce

Cześć! To ja - słońce!

Omiatam swoimi promieniami twoją kuchnię. „Cholera – masz dobry gust”. Stoisz przy oknie, patrzysz na mnie (a przynajmniej się starasz), a w ręku trzymasz szklankę z wodą. Fakt – jestem gorące! Aż mi zachciało się pić…

A gdzie jest Twój dzbanek na wodę? Sąsiedzi zawsze stawiają go na blacie. Świecę na niego przez kilka godzin i z nudów obserwuję jak woda w nim staje się coraz bardziej zielona. A mam dobry wzrok – moje promienie potrafią dotrzeć wszędzie. Glony też są fajne – lubię obserwować jak krążą w Twoim dzbanku. Fakt, że to ja napędzam ich działania – cieszy mnie.

U Ciebie jednak nie widzę butelek i dzbanków. Stoi tylko jakieś urządzenie, z którego lejesz wodę do szklanki. Nie mogę się dostać do tej wody i poświecić na nią! Dlaczego to zrobiłaś?

Nie wiesz, że woda, która przepływa przez dystrybutor wody AlkaDrop nie może kwitnąć? Glonów też w niej nie ma… Dobrze, że jest czysta i widzę, że teraz nie tylko ja promienieję, ale Ty również. Jesteś pełna wigoru, zawsze się uśmiechasz a Twoja cera promienieje niczym ja.

Nie kupuj takich fajnych dystrybutorów do wody, bo teraz się nudzę…

A może jednak kup? Piękna jesteś.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz