You are currently viewing Butelka filtrująca

Butelka filtrująca

Butelka filtrująca to doskonały pomysł, aby ograniczyć plastik oraz zawsze i wszędzie mieć dostęp do wody alkaliczno-mineralnej. To również fajny pomysł na prezent.

Na rynku dostępnych jest wiele butelek filtrujących, które różnią się ceną, kształtem, kolorem, pojemnością, materiałem wykonania oraz “żywotnością” wymiennego filtra.

Wiele z nich wykonanych jest z plastiku, którego mikrocząsteczki przenikają do wody wewnątrz butelki i który później pijemy razem z nią.

Niektóre mają słomki, dzióbki lub ustniki, które z jednej strony są wygodne do picia (nie ma takiego ryzyka oblania się np. w czasie jazdy samochodem), ale z drugiej strony szybko odkłada się w nich brud. Nie są one również zalecany dla małych dzieci, ponieważ powodują wady wymowy – o czym przestrzegają liczni logopedzi.

Istnieją również butelki, w których filtr zlokalizowany jest u góry butelki – często, po wypiciu kilku łyków wody – reszta wody w butelce nie dosięga już do filtra. Pijąc wodę dosłownie czuć posmak filtra w ustach – a to raczej nie jest zbyt przyjemne…

Większość filtrów dostępnych na rynku wystarcza na jeden miesiąc – należy więc pamiętać o szybkiej ich wymianie na nowy.

Co w takim razie wybrać?

Rozwiązaniem powyższych problemów może być butelka AlkaDrop, ponieważ:

1. jest wykonana z tritanu a nie z plastiku – mikroplastik nie przedostaje się do wody i nie pijemy 2 kart kredytowych na rok! Tritan ma zalety szkła, ale się nie tłucze, butelka jest bardzo lekka;
2. bez BPA;
3. nie tłucze się i nie pęka;
4. filtr wystarcza aż na 2 miesiące a nie na miesiąc;
5. filtruje wodę kranową na wodę alkaliczną już w 3 minuty
6. odkręcana – bez dzióbków, dzięki czemu nie zbierają się zamieszczenia
7. w zestawie pokrowiec chroniący przed słońcem i pomocny w transporcie
8. dostępna jest w trzech kolorach: białym, zielonym i różowym.

Butelka filtrująca AlkaDrop ma również bardzo dobrą cenę, za którą otrzymujesz produkt najwyższej jakości!

To doskonały pomysł na prezent dla siebie lub swoich bliskich – przydatny, ekologiczny i wyjątkowy.

Na zdrowie 🙂

Dodaj komentarz