You are currently viewing Gdzie kupić wodę alkaliczną

Gdzie kupić wodę alkaliczną

Jeśli nadal zastanawiasz się gdzie kupić wodę alkaliczną to odpowiadamy - nigdzie! Po co przepłacać za wodę butelkowaną skoro możesz "wyprodukować" ją samodzielnie!

Do takiej “produkcji” wody alkalicznej potrzebujesz dwóch rzeczy – wody z kranu i dystrybutora wody alkalicznej lub butelki do wody alkalicznej od AlkaDrop!

Filtry do wody znajdujące się w urządzeniach AlkaDrop nie tylko alkalizują wodę, ale i mineralizują ją. 

Jak filtrujemy wodę?

Cztery precyzyjne filtry oczyszczają wodę usuwając z niej mikrocząsteczki (jak ziemia, rdza, piasek, pyły), metale ciężkie i 99,99% wirusów i bakterii, zmniejszają jony amonowe i indeks nadmanganianowy.
Wzbogacają wodę w minerały, alkalizując ją. 
Woda jest doprowadzana do dystrybutora poprzez bezpośrednie podłączenie do kranu w kuchni. Nie ma zbiorników na wodę, gdzie osadzają się glony i brud. 

Co zapewniamy?

Precyzyjnie oczyszczoną wodę z kranu – domowy system filtracji wody, dzięki któremu woda kranowa zyskuje nowe, cenne właściwości i jest idealna do spożycia. 

Oszczędność – dystrybutor kosztuje znacznie mniej niż Twoje roczne wydatki na wodę butelkowaną. Wymienne filtry wystarczają aż na 183 i 365 dni, a dzięki przepłukiwaczowi, który otrzymujesz w zestawie, możesz jeszcze przedłużyć ich żywotność.

Dodaj komentarz