You are currently viewing Woda alkaliczna – gdzie kupić

Woda alkaliczna – gdzie kupić

Szukasz sprawdzonego dostawcy wody alkalicznej?

Teraz możesz stać się takim dostawcą! 

Jak zrobić wodę alkaliczną?

Alkaliczna woda w sklepie jest niezwykle droga. Posiada jednak tak dobre właściwości, że zorientowane we właściwościach wody alkalicznej osoby, płacą za nią każdą cenę. 

Zbytecznie!

Teraz wodę alkaliczną można mieć za kilka groszy! Serio!

Poza tym kupując wodę w butelkach plastikowych razem z wodą pijemy również niezwykle rakotwórczy BPA, który z plastiku przenika do wody. “Produkujemy” również setki butelek plastikowych, co nie jest przyjazne środowisku.

Szklane butelki są z kolei ciężkie i również generujemy niepotrzebne śmieci.

Dzięki urządzeniom AlkaDrop możesz z wody kranowej uzyskać wodę alkaliczną. Wystarczy zainstalować dystrybutor wody alkalicznej, który składa się aż z 4 filtrów, które działają przez 365 dni! Dystrybutor stawia się na blacie w kuchni i tylko jedną, małą rurką podłącza się go do wylewki w kranie. Bez ingerencji w rury, bez prądu. Ciśnienie wody kranowej podaje wodę na dystrybutor, a filtry idealnie oczyszczają wodę z wszelkich zanieczyszczeń, takich jak chlor, bakterie, wirusy i wiele innych. 

Możesz również wybrać opcję butelki do wody alkalicznej, wlać do niej wody z kranu i cieszyć się filtrowaną, alkaliczną wodą przez 61 dni. Butelka ma specjalny pokrowiec, dzięki czemu słońce się do niej nie dostaje a woda nie kwietnie. Możesz także wygodnie zabrać butelkę w każdą podróż czy na rower lub spacer.

Jeśli nadal zastanawiasz się: woda alkaliczna gdzie kupić? To podpowiadamy – zrób ją sam! Z AlkaDrop 🙂

Dodaj komentarz